Sufit napinany jako alternatywa dla podwieszanego

Sufit napinany to niezwykle funkcjonalne i estetyczne wykończenie wnętrz. Wykonany jest zwykle z folii termokurczliwej PCV lub tkaniny poliestrowej na indywidualne zamówienie Klienta. Dzięki niemu można nie tylko w prosty sposób odświeżyć wnętrze, ale także zasłonić mankamenty architektoniczne danego pomieszczenia. Stanowi obecnie łatwo dostępne rozwiązanie aranżacyjne, które świetnie uzupełnia wystrój wnętrz nowoczesnych czy minimalistycznych, czyniąc je bardziej przytulnymi. Nic więc dziwnego, że jest on obecnie coraz bardziej popularny.

otrzymaj ofertę
Profesjonalny montaż sufitów napinanych

W prezentowanej kategorii oferujemy wysokiej klasy sufity napinane z profesjonalnym oraz czystym montażem na terenie Warszawy. Posiadamy wykwalifikowaną ekipę pracowników, którzy z należytym zaangażowaniem realizują każde zlecenie. Montaż sufitów napinanych wykonujemy przy użyciu nowoczesnych narzędzi i materiałów wysokiej jakości. Współpraca z nami to szansa na odświeżenia wnętrza bez wysokich nakładów finansowych czy skomplikowanych prac remontowych.


Bogata oferta sufitów napinanych


Posiadamy szeroki wybór dostępnych wariantów sufitów, który pozwala na dopasowanie ich zarówno do wszelkich oczekiwań każdego Klienta, jak i wymagań danego pomieszczenia. W dostępnej ofercie znaleźć można m.in. sufity napinane z oświetleniem ledowym pełnym lub liniowym, które nie tylko w niepowtarzalny sposób oświetlają, ale także dekorują wnętrze. W szerokim asortymencie nie brakuje również eleganckich propozycji matowych, satynowych czy błyszczących powiększających optycznie dane pomieszczenie. To jednak nie wszystko. Dużym zainteresowaniem wśród Inwestorów cieszą się także sufity napinane z nadrukiem. Dzięki nim wnętrze zyska wyjątkowego charakteru.

https://prestiz-sufity.pl/service/linie-swietlne-led/Umożliwiają podzielenie przestrzeni na strefy lub doświetlenie danego jej fragmentu,co z kolei wprowadza do wnętrza wyjątkowy klimat. Rozwiązanie to sprawdzi się m.in. w sypialni lub pokoju dziecięcym.
Kontakt Skontaktuj się z nami! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 09-00 do 20-00